Czas i koszty dostawy

Darmowa dostawa powyżej 199 złotych

Darmowa dostawa Kurierem InPost lub do Paczkomatów InPost dotyczy zamówień powyżej 199zł, które ważą nie więcej niż 25kg. Przesyłki nadawane poprzez Kuriera DPD (niezależnie od kwoty zamówienia) oraz powyżej 25kg są płatne wg poniższej specyfikacji.

Koszt dostawy:

 • Paczkomat InPost: 13 zł za opłaconą z góry paczkę (1 przesyłka może ważyć max. 25kg. Po przekroczeniu gabarytu naliczane jest dodatkowe 13zł za każdą przesyłkę).
  Przy zakupach powyżej 199 zł przesyłka Paczkomat InPost do 25kg jest całkowicie darmowa.

 • Kurier InPost: 13 zł za opłaconą z góry paczkę (1 przesyłka może ważyć max. 25kg. Po przekroczeniu gabarytu naliczane jest dodatkowe 13zł za każdą przesyłkę).
  Przy zakupach powyżej 199 zł przesyłka Kurier InPost do 25kg jest całkowicie darmowa.

 • Kurier InPost Pobranie: 16 zł za paczkę pobraniową (1 przesyłka może ważyć max. 25kg. Po przekroczeniu gabarytu naliczane jest dodatkowe 16zł za każdą przesyłkę).
  Przy zakupach powyżej 199 zł przesyłka Kurier InPost Pobranie do 25kg jest całkowicie darmowa.

 • Kurier DPD: 18 zł za opłaconą z góry paczkę (1 przesyłka może ważyć max. 25kg. Po przekroczeniu gabarytu naliczane jest dodatkowe 18zł za każdą przesyłkę).

 • Kurier DPD Pobranie: 21 zł za opłaconą z góry paczkę (1 przesyłka może ważyć max. 25kg. Po przekroczeniu gabarytu naliczane jest dodatkowe 21zł za każdą przesyłkę).

Czas dostawy:

Towar zamówiony do godziny 12:00 jest wysyłany tego samego dnia. Po godzinie 12:00 towar wysyłany jest dnia następnego.
Czas dostawy zakupów zależny jest od kuriera, ale trwa to zwykle nie dłużej niż 1-2 dni robocze. 

Wyjątkiem są produkty prefabrykowane, takie jak ubranka lub legowiska dla psów szyte na miarę. Wysyłka tych produktów odbywa się z zewnętrznego magazynu i trwa zazwyczaj 3-4 dni (ze względu na czas produkcji).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Psokoty.pl na Opineo.pl
Sklep internetowy Shoper.pl