Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Ekologiczna karma dla psów

Ekologiczna karma dla psów jest zdrowsza od klasycznej karmy. Składniki ekologicznych karm pochodzą z certyfikowanych hodowli, dających gwarancję pochodzenia oraz ścisłej kontroli. Mięso, substancje roślinne i zioła pochodzące z takich upraw organicznych to podstawa wartościowego odżywiania psa w duchu ekologii. Dzięki ekologicznej produkcji uzyskuje się wszystkie ważne składniki odżywcze, witaminy i minerały, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa.

Czytaj dalej na dole strony...

Zalety ekologicznej karmy dla psa

  • Uprawa bez genetycznych modyfikacji, zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju.

  • Łagodny proces hodowli oraz rezygnacja z chemicznych środków ochrony roślin.

  • Pozytywny wpływ na środowisko naturalne, dzięki ekologicznym uprawom.

  • Mięso będące podstawą receptur, pochodzi z przyjaznych dla zwierząt hodowli, a warzywa oraz zboża i zioła z upraw kontrolowanych biologicznie.

  • Jako dodatki stosowane są wyłącznie ważne witaminy.

  • Ekologiczne karmy nie zawierają konserwantów. Naturalne przeciwutleniacze zapewniają trwałość produktów.

Ekologiczna karma bez hormonów

Skład eko-karmy nie może zawierać hormonów, żadnych sztucznych dodatków chemicznych, antybiotyków, GMO, ani pestycydów. Dzięki takim restrykcjom, możesz mieć pewność, że podając swojemu psu karmę ekologiczną, podajesz mu najzdrowszą wersję karmy.

Co oznaczają znaki ekologiczne na opakowaniu karmy dla psów?

Karma dla psów oznaczona znakiem Bio-Siegel, świadczy o tym, że producent musi spełnić określone kryteria, które są regularnie sprawdzane przez organy kontrolne. Państwowy symbol ekologiczny może być umieszczony na opakowaniu tylko wtedy, gdy produkcja i produkt spełniają wytyczne krajowych przepisów ekologicznych. Warunkiem zastosowania przez producenta unijnego oznakowania ekologicznego jest udostępnienie do wglądu oraz kontroli całego łańcucha produkcyjnego. Co więcej, na opakowaniu musi być podane pochodzenie wszystkich użytych surowców.

Ekologia w sklepie Psokoty

Nasz sklep żyje w zgodzie z ekologią. Bardzo zależy nam na środowisku, dlatego pakujemy zamówienia w pudełka z odzysku, dajemy przedmiotom drugie życie i oczywiście oferujemy ekologiczną karmę (np. karma z owadów Tomojo). 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Psokoty.pl na Opineo.pl
Sklep internetowy Shoper.pl