Producenci

Wow Pets Mgiełka BRZOSKWINIA 150ml

wowpet-mgielka-dla-psow-o-zapachu-brzoskwini.WebP
  • nowość
Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 27,00 zł

Cena regularna:

27.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Mgiełka Wow Pets o zapachu brzoskwini 150ml

dla kogo? - psy z krótką i długą sierścią

To idealny produkt dla opiekunów, którzy chcą szybko i skutecznie zadbać o estetykę i komfort swojego pupila – bez zbędnych dodatków i obciążającej chemii.

Naturalna świeżość i wygładzenie

  • stworzona do codziennej pielęgnacji
  • nie drażni pupila
  • nie zawiera alkoholu, silikonów ani sztucznych konserwantów
  • formuła bezpieczna i łagodna dla skóry
  • zawiera hydrolizowane proteiny jedwabiu, które przy regularnym stosowaniu wygładzają strukturę włosa, przeciwdziałają puszeniu i elektryzowaniu, a jednocześnie nadają sierści zdrowy blask i miękkość w dotyku
  • ułatwia codzienne rozczesywanie
  • utrzymuje się przez wiele godzin
  • można nim popsikać legowisko

Sposób użycia: Spryskaj równomiernie sierść psa z odległości ok. 20 cm, uważając na oczy i błony śluzowe. Produkt możesz delikatnie wmasować w sierść. Rozczesz, pozostaw do wyschnięcia, a następnie ponownie wyczesz sierść. Mgiełka nie pozostawia tłustej ani klejącej warstwy. Produktu możesz użyć na suchą lub mokrą sierść.

Skład: Aqua, Hydrolyzed Silk Protein, Polyquaternium-7, Quaternium-98, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

* Podany skład może ulec zmianie. Pełny, aktualny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Psokoty.pl na Opineo.pl
Sklep internetowy Shoper.pl