Producenci

Karmy Royal Canin 

Zdrowie pupila to efekt różnicy w jego odżywianiu

Od 1968 roku firma Royal bada potrzeby zdrowotne kotów i psów w najdrobniejszych szczegółach. Od wielu lat Royal Canin dba o każdy detal, ponieważ wie, że najmniejsza różnica w żywieniu może mieć ogromne znaczenie dla życia i zdrowia zwierząt domowych.

karmy royal canin

Wszystkie receptury karm Royal Canin opracowano z myślą o zapewnieniu wymaganej ilości naturalnych przeciwutleniaczy, witamin, błonnika, prebiotyków i składników mineralnych w zależności od indywidualnych potrzeb zdrowotnych zwierzęcia. Zdrowie każdego psa i kota ma indywidualny charakter i jest jedyne w swoim rodzaju tak jak samo zwierzę. Szczególne potrzeby czworonogów związane są często również z ich wielkością, rasą, trybem życia lub dolegliwościami zdrowotnymi. Z tego względu Royal Canin opracował specjalistyczne karmy dla psów i kotów, których formuły mają pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję zwierzęcia.

Diety weterynaryjne Royal Canin

Ze względu na szczególne potrzeby psów i kotów, diety weterynaryjne Royal mają wyjątkowy skład i specjalistyczny charakter. Taki rodzaj karm wymaga, aby były one podawane psom i kotom wyłącznie na podstawie wskazania lekarza weterynarii, który zdiagnozował zwierzę. Zaleca się wcześniejszą konsultację z lekarzem weterynarii.
Royal Canin Kitten 0,4 kg Royal Canin Kitten 0,4 kg
Producent: Royal Canin
Cena:

27,70 zł

szt.
zobacz więcej
Royal Canin Mini Adult 0,8 kg Royal Canin Mini Adult 0,8 kg
Producent: Royal Canin
Cena:

27,50 zł

szt.
zobacz więcej
Royal Canin Mini Puppy Royal Canin Mini Puppy
Producent: Royal Canin
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Royal Canin Pers Adult 0,4 kg Royal Canin Pers Adult 0,4 kg
Producent: Royal Canin
Cena:

22,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Psokoty.pl na Opineo.pl
Sklep internetowy Shoper.pl