Producenci

Animonda - karma dla psów i kotów

Marka Animonda powstała już w 1991 roku. Przez wiele lat producent dbał o najlepsze receptury karm, odpowiednie dla potrzeb czworonogów. Naturalne mięsne składniki, bez cukru, soi, sztucznych barwników czy konserwantów to gwarancja najlepszej jakości oraz smaku, który pokocha każde zwierzę. Marka specjalizuje się zarówno w żywieniu psów, jak i kotów. Dzięki temu opiekun każdego czworonoga ma możliwość dostarczenia swojemu pupilowi wysokiej jakości, zdrowego pokarmu.

Animonda mokra karma dla psa

Wśród produktów Animonda dostępne są jakościowe karmy mokre dla psów:

  • Linia Vom Feinsten - podawana w wygodnych 150-gramowych tackach;
  • Linia GranCarno - podawana w 400-gramowych puszkach.

Są to serie mokrych karm, zawierające rozmaite warianty smakowe. W ich obrębie dostępne są pokarmy przeznaczone dla szczeniąt, dorosłych psów oraz psów seniorów - dzięki temu każdy opiekun może dopasować odpowiednio zbilansowany pokarm dla pupila w każdym wieku. Niezależnie od wybranego wariantu, każde opakowanie karmy cechuje wysoka jakość mięsa oraz precyzyjnie dobrane dodatki, których zadaniem jest spełnianie wymagań żywieniowych czworonogów.

Animonda mokra karma dla kota

Producent zadbał także o to, aby dostęp do starannie opracowanych receptur został zagwarantowany kotom:

  • Linia Carny – podawana zarówno w 200 i 400-gramowych puszkach.
  • Linia Carny Country – podawana w 100-gramowych tackach.
  • Linia Vom Feinsten – również podawana w 100-gramowych porcjach.

Są to serie mokrych pokarmów, dedykowanych kotom na każdym z życiowych etapów. Do produkcji karm wykorzystywane są wyłącznie składniki pochodzące z zaufanych i sprawdzonych źródeł. Z tego względu czworonogi mogą cieszyć się wysoką jakością pożywienia, otrzymując wszystko to, co jest im niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Co więcej, serie te zaskakują ilością rozmaitych wariantów smakowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagające koty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Psokoty.pl na Opineo.pl
Sklep internetowy Shoper.pl