Blog
Sklep psokoty.pl zaprasza na bloga o psach i kotach, na którym znajdziesz psie i kocie porady, a także rady dla właścicieli zwierząt. Sprawdź nasze aktualne wpisy!

Zero waste

0
Zero waste

Ekologiczne Psokoty

Zero Waste oznacza, że twoja przesyłka może nie wyglądać zbyt estetycznie ponieważ 80 proc. z nich pakujemy w opakowania z odzysku (np. z pobliskich sklepów). Mogą one być trochę zgniecione lub pomalowane. Mogą być bez naszego logo. Wypełnienie ich często stanowią stare gazety i papiery. Jeśli w Twojej paczce znajdują się jakiekolwiek folie to znaczy, że dotarły do nas w innych paczkach i zostały wykorzystane wtórnie. Do paczki nie wkładamy żadnych ulotek reklamowych. Znajdziesz w nich jedynie paragon. Może zdarzyć się tak, że wyczerpią się nam zapasy opakowań wtórnych wtedy zmuszeni jesteśmy wysłać paczkę z nowo zakupionych produktów.

Zależy nam na środowisku

Zero waste znaczy „brak śmieci”. Brak śmieci zaś to czystsze środowisko. W naszym sklepie zoologicznym wykorzystujemy wielokrotnie wszystkie produkty, które na to pozwalają. Jednymi z nich są opakowania, które wysyłamy do Klientów na ich prośbę. W trakcie zamówienia możesz kliknąć odpowiednią opcję w formularzu, a my wówczas wyślemy do Ciebie zamówione produkty w kartonie z recyklingu.  

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Psokoty.pl na Opineo.pl
Sklep internetowy Shoper.pl